Akademia

O AKADEMII

 

 

Zapraszamy na szkolenia w nowym sezonie 2018

 

HARMONOGRAM SZKOLEŃ 2018 >>

 

TEMATY SZKOLEŃ >>

 

Akademia Klimatyzacji LG to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów i profesjonalistów branży klimatyzacyjno – grzewczej poprzez organizację cyklicznych szkoleń i spotkań.
W Polsce, LG Electronics posiada 4 Akademie Klimatyzacji: w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni i nowo otwarta w Katowicach.
Wszystkie ośrodki oferują w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale zajęć praktycznych, w których zainstalowane zostały: klimatyzatory serii ArtCool Inverter, systemy Multi Inverter, systemy Multi V, pompy ciepła Therma V, moduły grzewcze Hydro Kit. Taki układ pozwala pozyskaną wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o zajęcia montażowo – serwisowe.
Szkolenia są prowadzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów: dystrybutorów, handlowców, projektantów, instalatorów, serwisantów branży HVAC.
Zdobyte nowe kwalifikacje zawodowe potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.

 

Szkolenia są bezpłatne.

 

 

Adresy Akademii LG

 

Warszawa

ul. Szyszkowa 20

02-285 Warszawa

E-mail: 

 

Katowice

ul. Sowińskiego 46 (Millennium Plaza, wejście C)

40-001 Katowice

E-mail: 

 

Gdynia

ul. Sportowa 8

81-300 Gdynia

(58) 73 16 410

E-mail: 

 

Wrocław

ul. Szwedzka 5A

55-040 Bielany Wrocławskie

(71) 734 44 03

E-mail: 

 

 

SZKOLENIA LG

Podstawowa działalność wszystkich Akademii Klimatyzacji LG to organizacja specjalistycznych szkoleń produktowych (techniczno – serwisowych) i projektowych.

Tematyka szkoleń:

  • Akademia instalatora LG - szkolenie handlowe prowadzone przez profesjonalnych trenerów z firmy PASJA.
  • RAC - Klimatyzatory pokojowe. Szkolenie autoryzacyjne dla instalatorów, serwisantów. Poziom podstawowy.
  • CAC – Klimatyzatory komercyjne i multi. Szkolenie autoryzacyjne dla instalatorów, serwisantów. Poziom podstawowy.
  • Multi V SYSTEM - Szkolenie wprowadzające do systemów Multi V (opis systemów, zasada ich działania oraz poprawnego doboru).
  • Multi V INSTALACJE - Szkolenie z zakresu montażu systemów Multi V.
  • Multi V PARTNER - Szkolenie z zakresu instalacji i serwisowania systemów klimatyzacji Multi V. Szkolenie dedykowane wyłącznie dla dystrybutorów i partnerów handlowych LG posiadających podpisaną umowę serwisową.
  • Pompy ciepła THERMA V - Szkolenie z zakresu pomp ciepła powietrze-woda. Szkolenie dedykowane wyłącznie dla firm posiadających poparte doświadczenie w montażu pomp ciepla. Każde zgłoszenie będzie weryfikowane indywiddualnie.
  • LGMV – program serwisowy. Szkolenie dla serwisów posiadających program serwisowy LGMV.
  • LATSCAD - program doboru urządzeń oraz projektowania przy użyciu programu AUTO CAD. Szkolenie dla projektantów.

Zapraszamy: partnerów handlowych, projektantów, instalatorów, serwisantów.

Szkolenia dla instalatorów i serwisantów kończą się przyznaniem imiennego certyfikatu „Autoryzowanego Instalatora LG” ważnego przez 12 m-cy.
Szkolenia są bezpłatne. Przyjazd na koszt własny.
Szkolenia odbywają się w godzinach 9.00 – 16.00 w wyznaczonych terminach (kalendarz szkoleń: Gdynia, Katowice, Warszawa, Wrocław)
W przerwie zajęć zapraszamy na lunch.
Zgłoszenie uczestnictwa jest możliwe poprzez wysłanie wypełnionego formularza.

 

SZKOLENIA BRANŻOWE

 

 

LG przy współpracy ze swoimi partnerami biznesowymi lub innymi firmami z branży budowlanej organizuje szkolenia branżowe dla ich klientów, pracowników lub kontrahentów.
Współpracujemy ze stałymi partnerami a także z firmami, które dopiero planują wejście na rynek i potrzebują fachowego wsparcia. Spotkania ludzi z branży to okazja do połączenia teorii z praktyką, wymiany opinii i cennych doświadczeń.

 

 

 

 

 

 

 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI TECHNICZNYMI

W trosce o przyszłe pokolenie inżynierów, organizujemy w naszych Akademiach warsztaty i pokazy dla kół naukowych uczelni technicznych. Znajomość unikalnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniach LG to jednocześnie wiedza o najnowocześniejszych światowych trendach z dziedziny klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji.